Keresés

Részletes keresés

memorix Creative Commons License 2010-02-20 01:51:07 63
A tehén trágya metánt tartalmaz és éghető...jó fűtésre...sőt Indiába csinálnak a trágyából téglát is a kiszárítás után és jó hőszigetelő...
A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-20 01:37:44 61
A gázkeverék nem szokott valamennyi levegőt is tartalmazni? Mert akkor talán robbanásveszélyes is a tárolása.
(például olyan, mint a vízzel hajtott autókban a durranógáz: ha nem használod fel nyomban, veszélyes lehet)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-20 01:18:07 60

Műszaki akadálya nem nagyon van...a tárolásnak.

Inkább biztonságtechnikai, mivel nem cseppfolyós,

mint mondjuk a PB a tartályban/palackban...

Ezért könnyebb felrobbantani az egészet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!