Keresés

Részletes keresés

Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-20 01:37:44 61
A gázkeverék nem szokott valamennyi levegőt is tartalmazni? Mert akkor talán robbanásveszélyes is a tárolása.
(például olyan, mint a vízzel hajtott autókban a durranógáz: ha nem használod fel nyomban, veszélyes lehet)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-20 01:18:07 60

Műszaki akadálya nem nagyon van...a tárolásnak.

Inkább biztonságtechnikai, mivel nem cseppfolyós,

mint mondjuk a PB a tartályban/palackban...

Ezért könnyebb felrobbantani az egészet.

Előzmény:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-20 01:11:33 59
A (pl. baktériumok által előállított) biogáz nem hülyeség,
a fagázt szerintem rögtön el kell égetni (valami miatt úgy érzem, hogy valami miatt nem jó/nem érdemes/veszélyes tárolni, de ezt egyelőre nem tudom megmagyarázni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!