|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-20 01:37:44
|
61
|
A gázkeverék nem szokott valamennyi levegőt is tartalmazni? Mert akkor talán robbanásveszélyes is a tárolása. (például olyan, mint a vízzel hajtott autókban a durranógáz: ha nem használod fel nyomban, veszélyes lehet) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-02-20 01:18:07
|
60
|
Műszaki akadálya nem nagyon van...a tárolásnak.
Inkább biztonságtechnikai, mivel nem cseppfolyós,
mint mondjuk a PB a tartályban/palackban...
Ezért könnyebb felrobbantani az egészet. |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-20 01:11:33
|
59
|
A (pl. baktériumok által előállított) biogáz nem hülyeség, a fagázt szerintem rögtön el kell égetni (valami miatt úgy érzem, hogy valami miatt nem jó/nem érdemes/veszélyes tárolni, de ezt egyelőre nem tudom megmagyarázni) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|