Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-02-20 01:18:07 60

Műszaki akadálya nem nagyon van...a tárolásnak.

Inkább biztonságtechnikai, mivel nem cseppfolyós,

mint mondjuk a PB a tartályban/palackban...

Ezért könnyebb felrobbantani az egészet.

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-20 01:11:33 59
A (pl. baktériumok által előállított) biogáz nem hülyeség,
a fagázt szerintem rögtön el kell égetni (valami miatt úgy érzem, hogy valami miatt nem jó/nem érdemes/veszélyes tárolni, de ezt egyelőre nem tudom megmagyarázni)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-19 23:09:23 56

Netán...

 

Faelgázosítás >> keverék gáz.

Zöldhulladék+wc+moslék komposztálása >> metán.

 

A kapott gáz tárolható, égethető..kazánban, motorban.

Igény szerint automatán....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!