Keresés

Részletes keresés

Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2010-02-20 01:05:11 58
Magyarországon megépített működő példány létezik?
Amely nem rögtön elégeti a fagázt, hanem nyomás alatt lévő tartályba dolgozik, későbbi felhasználásra.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-19 23:12:27 57

Fagáz generátor...pl.

 

http://www.freeweb.hu/fagaz/index.html

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-02-19 23:09:23 56

Netán...

 

Faelgázosítás >> keverék gáz.

Zöldhulladék+wc+moslék komposztálása >> metán.

 

A kapott gáz tárolható, égethető..kazánban, motorban.

Igény szerint automatán....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!