|
|
|
|
 |
digium
2010-02-19 15:56:24
|
34
|
| Gyorsabb voltál, én meg lassan írok... :) |
|
A hozzászólás:
 |
kissunk
2010-02-19 15:54:44
|
32
|
"Csak ezt helyben kell eloallitani."
Mi a forgatokonyv ? Miert fektessunk be ebbe ? Idoszakos aramkimaradas, eros szandek a halozatrol valo levalasra, vilagvege ? Azert kerdem, mert mindegyik mas megkozelitest igenyel.
unk |
|
Előzmény:
 |
wulfin
2010-02-19 15:05:37
|
27
|
| Miert ne hasznalhatnal elektromossagot? Ez nem volt a peremfeltelek kozott. Csak ezt helyben kell eloallitani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|