Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-20 23:07:36 99
Eszembe jutott vmi, amiben nagy segítségemre volt az előttem furcsa kis pohárban lévő áttetsző folyadék, ami valaha bodza volt, csak nemesedett. ;)

Szóval a nagyvezír kijelentette, ha hatalomra jut, lehet páleszt főzni otthon, büntetlenül!

Én nagy csicsókabarát vagyok, mivel jól hasznosítható minden fronton:
- élelmiszer
- édesítő/ keményítő
- szeszfőzés
- szár pelletálás

Marha szapora, kis helyen rengeteget terem, igénytelen/ kiirthatatlan.
Tökéletes autonóm növény. ;)
A hozzászólás:
wulfin Creative Commons License 2010-02-19 15:15:51 29
En mar megtizedeltem:) Ezert gondolkozok egyaltalan az autonom hazon. Egy passzivhazbol mer lehet ebbe az iranyba mozdulni, egy normal epuletbol nem igazan.
Előzmény:
Dunit Creative Commons License 2010-02-19 15:14:03 28
Azért előbb felezd meg.
Az is nagy haladás lenne !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!