|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-20 23:07:36
|
99
|
Eszembe jutott vmi, amiben nagy segítségemre volt az előttem furcsa kis pohárban lévő áttetsző folyadék, ami valaha bodza volt, csak nemesedett. ;)
Szóval a nagyvezír kijelentette, ha hatalomra jut, lehet páleszt főzni otthon, büntetlenül!
Én nagy csicsókabarát vagyok, mivel jól hasznosítható minden fronton: - élelmiszer - édesítő/ keményítő - szeszfőzés - szár pelletálás
Marha szapora, kis helyen rengeteget terem, igénytelen/ kiirthatatlan. Tökéletes autonóm növény. ;)
|
|
A hozzászólás:
 |
wulfin
2010-02-19 15:15:51
|
29
|
| En mar megtizedeltem:) Ezert gondolkozok egyaltalan az autonom hazon. Egy passzivhazbol mer lehet ebbe az iranyba mozdulni, egy normal epuletbol nem igazan. |
|
Előzmény:
 |
Dunit
2010-02-19 15:14:03
|
28
|
Azért előbb felezd meg. Az is nagy haladás lenne !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|