|
|
|
|
 |
kissunk
2010-02-19 15:44:23
|
31
|
"Azért előbb felezd meg."
Nem lehet, csak ha tesz meg par cm szigetelest a hazikora. :)
unk |
|
 |
wulfin
2010-02-19 15:15:51
|
29
|
| En mar megtizedeltem:) Ezert gondolkozok egyaltalan az autonom hazon. Egy passzivhazbol mer lehet ebbe az iranyba mozdulni, egy normal epuletbol nem igazan. |
|
A hozzászólás:
 |
Dunit
2010-02-19 15:14:03
|
28
|
Azért előbb felezd meg. Az is nagy haladás lenne !! |
|
Előzmény:
 |
wulfin
2010-02-19 15:04:42
|
26
|
| Amit te szamolsz az egy normal epulet energiaellatasanak kivaltasa megujulokkal. En egy kezdetektol fogva ilyen cellal keszult epuletrol beszelek, ami eleve ugy kezdodik hogy az energia fogyasztas tizedere vagy meg lejebb csokken. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|