|
|
|
|
 |
wulfin
2010-02-19 15:05:37
|
27
|
| Miert ne hasznalhatnal elektromossagot? Ez nem volt a peremfeltelek kozott. Csak ezt helyben kell eloallitani. |
|
A hozzászólás:
 |
digium
2010-02-19 14:47:34
|
24
|
| Ha elektromosságot nem használhat, akkor az már csak elég kis eséllyel lesz automatizálható. Ezért említettem, hogy nem a mai elvárásoknak megfelelően (magától, felügyelet nélkül) tud működni. |
|
Előzmény:
 |
wulfin
2010-02-19 14:24:07
|
23
|
"De komolyan - mennyire autonóm az autonóm?"
Aramot es foldgazt nem hasznalhat, megujulokat igen (biomasszat, pelletet is).
Tudom nagyon onkenyes definicio, de legalabb igy tudjuk mirol beszelunk. De ha valaki tud jobb definiciot mondjon. Ez mindenesetre egy eles hatart definial. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|