|
|
|
|
 |
ayantaqe
2010-02-19 12:55:33
|
16
|
| egyetértek :) |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2010-02-19 11:51:07
|
11
|
Van akinek nem baj, ha gyakran és rendszeresen kell tevékenykednie a háza autonómsága érdekében (tüzelés, szellőztetés, stb) és van, aki nem szeret kompromisszumokat kötni és szerinte egy autonóm házban legyen minden ugyanolyan automatikus, mint egy hagyományos. Mindkét csoportnak igaza lehet a saját szemszögből, de ne keverjük össze őket és ne tekintsük butának a másik csoport tagjait. Ugyanez vonatkozzon a "minél hamarabb megtérülés" pártiak és a "mindegy, hogy mennyibe kerül, a szebb jövő számára lesz" csoportra is. Az "autonóm ház" kifejezést is lehet többféleképpen is értelmezni: van, akinek csak a teljes, szó szerinti autonómia az igazi, amikor pl még a téli tüzelőt is maga termeszti saját földjén és van akinek az autonómia fogalmába még bőven belefér pl egy földbe süllyesztett gáztartály, amit például egy monopol helyzetben lévő gonosz multi cég tölt teli olykor. Ők se ugorjanak egymásnak lehetőleg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|