|
|
|
|
 |
Jesu
2010-02-20 22:54:21
|
98
|
De megszaladt, én meg nem tudtam követni, melóztam.
Elkezdtem tervezni a következő házat, aminek jelentős központi része: - tartós élelmiszer tárolás megoldása önfenntartó hűtőkamrával
:) Na ezt most jól bedobtam! Várom a hullámokat! Addig próbálom beérni, hozok kv-t |
|
A hozzászólás:
 |
Boery
2010-02-19 11:25:05
|
9
|
Természetes dolog az, hogy aki PH-t épít vagy akar építeni annak megfordul a gondolatai között a függetlenség. Mindenki a biztonságra törekszik és ennek fényében legalább gondolatban felkészül arra, mi lenne akkor ha megszűnnének a közszolgáltatások. Véleményem szerint azonban abban az esetben ha ezek megszűnnek egy PH-ban lakó családnak nem az lesz a legnagyobb baja, hogy lesz-e meleg, hanem az hogy lesz-e mit enni ! Ha megszűnik az energia szolgáltatás akkor nem lesz termelés és előbb utóbb kifogy a boltokból az élelmiszer. Városi körülmények között esély sincs az önellátó élelmiszer előállításra. Olvastam egy Hetesi nevű fizikus tanulmányát erről a dologról nem túl jókat jósolnak benne. Ne haragudjatok, hogy ünneprontó vagyok de szerintem az autonómiához - független létfenntartáshoz ez is hozzá tartozik ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|