Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2010-02-20 22:54:21 98
De megszaladt, én meg nem tudtam követni, melóztam.

Elkezdtem tervezni a következő házat, aminek jelentős központi része:
- tartós élelmiszer tárolás megoldása önfenntartó hűtőkamrával

:) Na ezt most jól bedobtam! Várom a hullámokat!
Addig próbálom beérni, hozok kv-t
A hozzászólás:
Boery Creative Commons License 2010-02-19 11:25:05 9
Természetes dolog az, hogy aki PH-t épít vagy akar építeni annak megfordul a gondolatai között a függetlenség.
Mindenki a biztonságra törekszik és ennek fényében legalább gondolatban felkészül arra, mi lenne akkor ha megszűnnének a közszolgáltatások.
Véleményem szerint azonban abban az esetben ha ezek megszűnnek egy PH-ban lakó családnak nem az lesz a legnagyobb baja, hogy lesz-e meleg, hanem az hogy lesz-e mit enni ! Ha megszűnik az energia szolgáltatás akkor nem lesz termelés és előbb utóbb kifogy a boltokból az élelmiszer.
Városi körülmények között esély sincs az önellátó élelmiszer előállításra.
Olvastam egy Hetesi nevű fizikus tanulmányát erről a dologról nem túl jókat jósolnak benne.
Ne haragudjatok, hogy ünneprontó vagyok de szerintem az autonómiához - független létfenntartáshoz ez is hozzá tartozik !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!