Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
canon_s3 Creative Commons License 2010-02-19 07:41:27 285
Jók az emlékek. (Pici csúsztatás lehet ott.:) Külön engedély kell illet. tvéd. hatóságtól. Nemcsak belépésre, de területen való munkára is. Papíron.:)

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2010-02-18 23:16:00 284
Mi mindenre vonatkozik a te gyűrűző engedélyed!?
Emlékeim szerint nem jelent automatikus belépési és működési engedélyt akárhovába és akármire.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!