|
|
|
|
 |
martavarga
2010-06-09 23:33:08
|
211
|
Szia "ujfounlandi" !
Tőlünk kaphatsz felnőtt cicát is és kicsiket ,most 2 kiscicánk van, 6 hetesek, egyikük fekete - fehér,nagyon különlegesen van a szinelosztása, testvére szürke -fehér, ő is nagyon aranyos !
Valamikor volt egy gyönyörű ujfounlandi kutyánk,azért is örülnék ha a cicák hozzád kerülnének.
Telefonon hivhatod anyukám,este inkább 8 után 06/22350117
Bicskén vannak a cicák,de esetleg a szállitásban is tudunk segiteni !
üdv.
|
|
A hozzászólás:
 |
ujfoundlandi
2010-02-17 16:32:22
|
193
|
sziasztok keresek cicát!!!!!!! mind1 keverék vagy fajta ház stb csak szép legyen fehér színű vagy csikos vagy vörös stb kellene fontos lenne felnőt cicát be fogadnék ki tud írjon a legoca95@gmail.com ra
FONTOS FONTOS FoNTOS FONTOS FONTOS FoNTOS FONTOS FONTOS FoNTOS
fontos |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|