Keresés

Részletes keresés

martavarga Creative Commons License 2010-06-09 23:33:08 211

Szia "ujfounlandi" !

 

Tőlünk kaphatsz felnőtt cicát is és kicsiket ,most 2 kiscicánk van, 6 hetesek, egyikük fekete - fehér,nagyon különlegesen van a szinelosztása, testvére szürke -fehér, ő is nagyon aranyos !

 

Valamikor volt egy gyönyörű ujfounlandi kutyánk,azért is örülnék ha a cicák hozzád kerülnének.

Telefonon hivhatod  anyukám,este inkább 8 után 06/22350117

 

Bicskén vannak a cicák,de esetleg a szállitásban is tudunk segiteni !

üdv.

 

A hozzászólás:
ujfoundlandi Creative Commons License 2010-02-17 16:32:22 193
sziasztok
keresek cicát!!!!!!! mind1 keverék vagy fajta ház stb csak szép legyen fehér színű vagy csikos vagy vörös stb kellene fontos lenne felnőt cicát be fogadnék ki tud írjon a legoca95@gmail.com ra


FONTOS FONTOS FoNTOS FONTOS FONTOS FoNTOS FONTOS FONTOS FoNTOS



fontos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!