|
|
|
|
 |
Apooca
2010-02-18 07:09:57
|
82
|
Egér biztos nem, sajnos annak az ürülékét a telekről jól ismerem .... Süni szokott lenni a kertben, de azok most elvileg alszanak a farakás alatt. Valami nagy béka, de ilyenkor az sincs.... Mókust sajnos még nem láttam felénk, annak kicsi az esélye. Patkányt sem láttam, de remélem nem... Kb 1 hétig volt, most már nincs. |
|
A hozzászólás:
 |
little_j
2010-02-17 13:12:10
|
81
|
Egér nem lehet...
pedig biztosan valami rágcsáló, met valami gyümölcs maradvány van benne. LEhet talán valami mókus féle vagy pele...
Rendszeresen találsz, vagy csak most egyszer? Mert lehet, hogy csak átutazóban volt ... :D
A kitett alma.. Nekem igaz görényem volt, az is ragadozó, de mindent megevett..
Esetleg sün? De nem tudom. :D Esetleg valaki más? |
|
Előzmény:
 |
Apooca
2010-02-16 17:36:58
|
79
|
Szia! Igen, közben én is olvastam, hogy 7-8 cm és ceruzavastagságú, + a kitett alma sem tűnt el, már csak egy a kérdés, mi ez ? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|