Keresés

Részletes keresés

twuvn Creative Commons License 2010-02-17 10:41:01 1873
Köszönöm,hogy gondoltál rám, de sajnos felnőtt cica nem jöhet szóba, mivel igen néped társasághoz kellene csatlakozni. (3 kutya, 6 cica, ló...)A csapat pedig bizonyítottan csak kölyköt fogad el, de érdekes módon azokat szó nélkül! A németjuhászunk meg szerintem veszélyt is jelentene rá, nem csak nem fogadná el.
Egyébként gyönyörű cica, és nem is gondolkodnék egy percig se, ha nem ilyen lenne a felállás.
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2010-02-17 10:13:20 1872
http://macska.hu/forum2.php?katid=5&temaid=18

jan. 26-ai hozzászólás, és ő volna az:
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2010-02-17 10:11:55 1871
Néhány hete a macska.hu forum részén, a cica ajándékba topikban láttam egy nagyon hasonló cicát. Gondoltam is rád, de nem tudtam, hogy keresel cicát. Nézd meg, ha érdekel, hogy megvan-e még.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!