|
|
|
|
 |
twuvn
2010-02-17 10:41:01
|
1873
|
Köszönöm,hogy gondoltál rám, de sajnos felnőtt cica nem jöhet szóba, mivel igen néped társasághoz kellene csatlakozni. (3 kutya, 6 cica, ló...)A csapat pedig bizonyítottan csak kölyköt fogad el, de érdekes módon azokat szó nélkül! A németjuhászunk meg szerintem veszélyt is jelentene rá, nem csak nem fogadná el. Egyébként gyönyörű cica, és nem is gondolkodnék egy percig se, ha nem ilyen lenne a felállás. |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2010-02-17 10:13:20
|
1872
|
http://macska.hu/forum2.php?katid=5&temaid=18
jan. 26-ai hozzászólás, és ő volna az: |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2010-02-17 10:11:55
|
1871
|
Néhány hete a macska.hu forum részén, a cica ajándékba topikban láttam egy nagyon hasonló cicát. Gondoltam is rád, de nem tudtam, hogy keresel cicát. Nézd meg, ha érdekel, hogy megvan-e még.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|