Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2010-02-17 10:13:20 1872
http://macska.hu/forum2.php?katid=5&temaid=18

jan. 26-ai hozzászólás, és ő volna az:
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2010-02-17 10:11:55 1871
Néhány hete a macska.hu forum részén, a cica ajándékba topikban láttam egy nagyon hasonló cicát. Gondoltam is rád, de nem tudtam, hogy keresel cicát. Nézd meg, ha érdekel, hogy megvan-e még.
Előzmény:
twuvn Creative Commons License 2010-02-16 20:02:13 1870
Szia CyberCat!
Írtad még kicsit régebben, hogy a lengyel Amelia tenyészetben lehet seal tabby point színű thai cicát lelni. Neked van valami tapasztalatod velük kapcsolatban?Milyenek a cicák, milyen áron, hasonlók?
Van egy fotó, hogy milyen volt a cicám, és már hónapok óta nincs velem. Nagyon hiányzik egy ilyen gyönyörűség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!