|
|
|
|
 |
shine_adonis
2010-02-17 10:13:20
|
1872
|
http://macska.hu/forum2.php?katid=5&temaid=18
jan. 26-ai hozzászólás, és ő volna az: |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2010-02-17 10:11:55
|
1871
|
Néhány hete a macska.hu forum részén, a cica ajándékba topikban láttam egy nagyon hasonló cicát. Gondoltam is rád, de nem tudtam, hogy keresel cicát. Nézd meg, ha érdekel, hogy megvan-e még.
|
|
Előzmény:
 |
twuvn
2010-02-16 20:02:13
|
1870
|
Szia CyberCat! Írtad még kicsit régebben, hogy a lengyel Amelia tenyészetben lehet seal tabby point színű thai cicát lelni. Neked van valami tapasztalatod velük kapcsolatban?Milyenek a cicák, milyen áron, hasonlók? Van egy fotó, hogy milyen volt a cicám, és már hónapok óta nincs velem. Nagyon hiányzik egy ilyen gyönyörűség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|