Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-17 08:22:00 273
És biztosan találsz sast is? Aki megvár, vagy odajön hozzád?
Előzmény:
2RAW Rudi Creative Commons License 2010-02-17 06:51:49 272

Jó ez a sasfotózás, csak ehhez miért kell ekkora szervezés?

 

Kezemben a HNPI engedélye, viszem a saját lessátramat és kész.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!