|
|
|
|
 |
CyberCat
2010-02-17 16:21:17
|
1874
|
Az én thai cicám tőlük van az Amelia tenyészetből. Honlapjuk: www.tajskiekoty.pl. Angolul tudnak korlátozottan kommunikálni. Árakról stb. inkább privátban beszélnék. |
|
 |
shine_adonis
2010-02-17 10:11:55
|
1871
|
Néhány hete a macska.hu forum részén, a cica ajándékba topikban láttam egy nagyon hasonló cicát. Gondoltam is rád, de nem tudtam, hogy keresel cicát. Nézd meg, ha érdekel, hogy megvan-e még.
|
|
A hozzászólás:
 |
twuvn
2010-02-16 20:02:13
|
1870
|
Szia CyberCat! Írtad még kicsit régebben, hogy a lengyel Amelia tenyészetben lehet seal tabby point színű thai cicát lelni. Neked van valami tapasztalatod velük kapcsolatban?Milyenek a cicák, milyen áron, hasonlók? Van egy fotó, hogy milyen volt a cicám, és már hónapok óta nincs velem. Nagyon hiányzik egy ilyen gyönyörűség. |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2010-01-19 11:02:06
|
1858
|
| Ő egy seal tabby thai, valódi tenyésztőtől legközelebb Lengyelországban lehet ilyen kölyköt vásárolni, az AMELIA macskászatban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|