Keresés

Részletes keresés

little_j Creative Commons License 2010-02-17 13:12:10 81

Egér nem  lehet...

pedig biztosan valami rágcsáló, met valami gyümölcs maradvány van benne. LEhet talán valami mókus féle vagy pele...

Rendszeresen találsz, vagy csak most egyszer? Mert lehet, hogy csak átutazóban volt ... :D

A kitett alma.. Nekem igaz görényem volt, az is ragadozó, de mindent megevett..

Esetleg sün? De nem tudom. :D Esetleg valaki más?

A hozzászólás:
Apooca Creative Commons License 2010-02-16 17:36:58 79
Szia!
Igen, közben én is olvastam, hogy 7-8 cm és ceruzavastagságú, + a kitett alma sem tűnt el, már csak egy a kérdés, mi ez ? :)
Előzmény:
little_j Creative Commons License 2010-02-16 15:32:10 77

Nem hinném ez túl kicsi ahhoz.

A nyest ürüléke kb akora mint a macskájé. Talán kicsivel kisebb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!