Keresés

Részletes keresés

lac1 Creative Commons License 2010-02-16 23:48:18 80
Pedig...
Sötétben világító szemek, húúúúú!
Mondjuk azóta nem volt a dög.
A hozzászólás:
little_j Creative Commons License 2010-02-16 15:33:51 78

jaaa nem  úgy értettem, bocs...

a bevoltam szarva meg a közvetlen utána jövő rész... :D:D:D:D

Előzmény:
lac1 Creative Commons License 2010-02-10 19:50:24 75
De hát... ez van, mit tegyek!
Olyan helyen melózok, naphosszat emberekkel kell küzdenem, éjszaka már nem akarok senkivel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!