Keresés

Részletes keresés

Apooca Creative Commons License 2010-02-16 17:36:58 79
Szia!
Igen, közben én is olvastam, hogy 7-8 cm és ceruzavastagságú, + a kitett alma sem tűnt el, már csak egy a kérdés, mi ez ? :)
A hozzászólás:
little_j Creative Commons License 2010-02-16 15:32:10 77

Nem hinném ez túl kicsi ahhoz.

A nyest ürüléke kb akora mint a macskájé. Talán kicsivel kisebb...

Előzmény:
Apooca Creative Commons License 2010-02-13 12:35:02 76
Sziasztok !
Ez nyesthez tartozhat?
ürülék

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!