Keresés

Részletes keresés

hg4ggv Creative Commons License 2010-02-15 09:49:22 4024
Köszi a választ, írtam mail-t!
A hozzászólás:
pgyp Creative Commons License 2010-02-13 20:34:15 4023
van 1 meghalt gépem (valószínűleg az elektronikájával van baj) abból kiszedheted, menyit ér meg neked?
Előzmény:
hg4ggv Creative Commons License 2010-02-13 20:18:41 4022
Sziasztok
Keresek S7000-hez az elemtartó műanyag fedelét. Totálkáros készülékből vagy egyéb alkatrész fellelhetőségből.
Email-em publikus.
Köszi: F

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!