Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
förike Creative Commons License 2010-02-07 16:18:26 7
Na itt vannak a képek!
Előzmény:
erhaard Creative Commons License 2009-04-01 13:22:37 6
szia
az utolsó képen egyik legöregebb hímem van:D
takarmányban én általában
20%kukorica
30%napraforgó
20%búza
20%köles
10%árpa(igaz ezt nem szokták megenni...)
(de amúgy szinte bármilyen magot megeszik a tartás mód miatt adom én ezt nekik mert repülnek)

én így szoktam keverni nekik
vagy lehet venni előre bekevert takarmányt is.

ki van vagy ki lesz engedve a galamb??????
mert ha nem akkor biztosítani kell nekik zöld eleséget meg kis kavicsokat.

vitamin hát nem igazán szoktam nekik venni ha beteg valamelyik akkor kakas poros vizet kap és általában meggyógyul.

de galamb szaküzletekben lehet bármilyen vitamint venni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!