Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-05 07:48:26 182
Köszi! A videó az csak úgy jött véletlenül, és megtetszett.. És igy ha megyek fotózni, akkor mindig csinálok pár videót... 1-2 meg még ugy nagyjából nézhető is talán :D Bár lehetne jobb is...
Előzmény:
Cow77 Creative Commons License 2010-02-04 22:11:16 179

n80qd megnéztem a Te blogodat is!Szépek a képeid nagyon,de a videók teljesen más formában mutatják be a természetet!Életemben nem láttam ölyveket civakodni!Sok sikert az ilyen videókhoz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!