Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Cow77 Creative Commons License 2010-02-04 22:08:13 178

 

Megpróbáltam ma emailt küldeni,de rájöttem hogy az outlook nem a barátom.Megtennéd, hogy írsz egy sort az email címemre?A nick nevem mögé egy kukac és freemail.Köszi!Szeretnélek pár,tapasztalati kérdéssel zargatni ha nem baj?!

Előzmény:
Kezsu Creative Commons License 2010-02-04 21:32:27 177
Sajnos én is allando idohiannyal kuszkodok. De azert szerencsere a kozvetlen kornyezetemben eleg sok jo hely van. Igy ha van egy kis idom en is megyek neki a tájnak..Bar zakoban eleg ritkan.=)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!