Keresés

Részletes keresés

lac1 Creative Commons License 2010-02-10 19:50:24 75
De hát... ez van, mit tegyek!
Olyan helyen melózok, naphosszat emberekkel kell küzdenem, éjszaka már nem akarok senkivel...
A hozzászólás:
little_j Creative Commons License 2010-02-04 14:40:06 74
Ej lac, ez kemény hozzászólás volt... csak pislogtam, mint hal a szatyorban.. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!