Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
foveon Creative Commons License 2010-02-04 09:20:53 164
jok a kepeid.
off:sajna nem tudok ott kommentelni, leven hogy egy ilyen izem sincs amit feltetelnek szabsz: de ne egesd magad ezzel az egyenlore dologgal (az egyelore a helyes).
Előzmény:
Kezsu Creative Commons License 2010-02-04 00:07:14 160
Amikor én is otthon vagyok örömmel várlak. Kirándulhatunk egyett, fotozhatunk valamit.
Nekem van jo nagy ágyúcsövem.=)
Nézd meg a bloggom ha erdekel. Ott a helyi egyesuletrol is talalsz infot.
Es akkor nem offolunk tovabb itt. Irhatsz maganba is.

http://kazsu.blogspot.com/

blog

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!