Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Cow77 Creative Commons License 2010-02-03 22:34:40 156
Na visszatértem munkából.Köszönöm a biztató és elismerő szavakat.Ahogy megnéztem most több bagoly képét gyorsan,lehet hogy tényleg uráli.Én 300mm-es obival mentem neki és egész jól viselte.Rám se nézett,akkor tudtam csak szemből fotózni amikor "cuppogtam" neki.Az igazat megvallva,itt is inkább sas-ölyv páros ami jellemző,baglyot még nem láttam soha.Ha valaki kedvet kap egy nagy csatangolásra,akkor szívesen látjuk itt.Aztán aki egyszer kijön haza se akar menni.
Előzmény:
Khop Creative Commons License 2010-02-03 18:34:04 146
Jaja, emiatt nem voltam én se teljesen biztos benne, bár a dróthoz képest is látszott azért, hogy méretes, meg hát ilyen farka nincs a macskabagolynak, és persze a fejük se teljesen ugyanolyan...
Nekem a Börzsönyben egyszer sikerült fotóznom, az a példány egy turistaút fölötti ágon ülve egész jól tűrte a megközelítést, egy barátom pedig ugyanitt képkockát közel kitöltő képkivágáshoz is elég közel tudott menni egyhez, asszem 800mm-nyi gyújtótávolsággal... Szóval néha meglepően közel engednek magukhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!