Keresés

Részletes keresés

kerdez0 Creative Commons License 2010-02-04 06:22:41 218
Ha nem Walimex, akkor mit érdemes venni, ami nagy felső értékkel bír és nem kerül egy vagyonba, és használható is
A hozzászólás:
klep Creative Commons License 2010-02-03 21:58:52 217
Walimexet itthon is megveheted, nem is drágább, mint kint:

http://www.fotosdiszkont.hu/objektivek-c-42.html?osCsid=eikqm1ok4r1hc1umo4cu6m6ah1

Talán még azt is megengedik, hogy kipróbáld, ha van raktáron.

500mm-es obim nem volt, de 650-1300-as igen.

Statikus téma fotózására alkalmas lehet, főleg ha van állványod és alacsony ISO-t tudsz venni, amit utána lehet élesíteni.

Azért azt kalkuláld be, hogy ezek a Walimex obik minőségre valszeg rosszabbak, mint egy 55-250-as zoom, így nem biztos, hogy egy 500mm-es obival sokkal több részlet jelenik meg, mint a zoommal 250mm-en.

Voltak teljes méretű tesztképeim is 650 és 1300mm-es állásról is, de a képtár haldokli, így a képek is eltűntek... :(
Előzmény:
kerdez0 Creative Commons License 2010-02-03 21:05:54 216
55-250 a duplakitt nagyobbik darabja, de elfogadható árban csak max 300-ig menő obik vannak az meg nem húz ki sehonnan, kellene egy olyan obi, amivel távolra lehet látni és nem csak 250-ig. Vagy valami kiegészítő esetleg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!