Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joszman Creative Commons License 2010-02-03 20:15:55 152
Az más,akkor nem szóltam...Uff
Előzmény:
Kezsu Creative Commons License 2010-02-03 20:08:34 151
Az nem kihivás.=)) Petrovics Zolinal viszonylag könnyen lehetne urali baglyot latni.
De mi a Mátra telelő álományát probaljuk felmerni. A költö állományrol van egy keves infonk de a telelő az keveske..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!