Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joszman Creative Commons License 2010-02-03 18:00:48 144
Na jól van, Rád pont nem gondoltam, hibáztam. :-)
Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2010-02-03 17:11:50 141
Witzelsz? Ma is egész délelőtt az utcán sétáltam.

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!