Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2010-02-03 17:32:41 143
Ja. :)))

Látom nagy keletje van a sasfotóknak. Én is elkezdem helyhez szoktatni őkelmééket Sasréten meg serengetiben.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2010-02-03 17:23:06 142

 Eközben term.fotósok hada kattogtatott rád a leshelyekről (kocsmaajtók, kapualjak, sötét üveges terepjárók - félig lehúzott ablakokkal)... Te pedig szerényen tudomást se vettél róluk.

 :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!