|
|
|
|
 |
Digit79
2010-02-03 15:20:52
|
214
|
| Valamiféle utalás arra, hogy mennyire van "leharcolva". A sok használattól azért kopnak a mechanikus részek (AF motor, blende, zoom-mechanika, stb.). Persze egy EF L-es lencsének is évtizedeket ki kell bírnia normál használat mellett, de az biztos, hogy az élettartamuk nem közelíti meg pl. az FD-s lencsékét (főleg az L-esekét). |
|
A hozzászólás:
 |
tmz02
2010-02-03 15:12:27
|
213
|
Köszönöm a válaszokat!
Még egy kérdés, azt nem teljesen értem, hogy használt optika esetében miért jelölnek meg exposzámot? Ez végül is ellenőrizhetetlen nem? Másrészről egy normális obi, ha nem csapkodtál falhoz 10 év múltán is pont úgy teljesít mint az első képkészítésnél, nem?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|