Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2010-02-03 15:20:52 214
Valamiféle utalás arra, hogy mennyire van "leharcolva". A sok használattól azért kopnak a mechanikus részek (AF motor, blende, zoom-mechanika, stb.). Persze egy EF L-es lencsének is évtizedeket ki kell bírnia normál használat mellett, de az biztos, hogy az élettartamuk nem közelíti meg pl. az FD-s lencsékét (főleg az L-esekét).
A hozzászólás:
tmz02 Creative Commons License 2010-02-03 15:12:27 213

Köszönöm a válaszokat!

 

Még egy kérdés, azt nem teljesen értem, hogy használt optika esetében miért jelölnek meg exposzámot? Ez végül is ellenőrizhetetlen nem? Másrészről egy normális obi, ha nem csapkodtál falhoz 10 év múltán is pont úgy teljesít mint az első képkészítésnél, nem?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!