|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kezsu
2010-02-03 13:39:39
|
126
|
Most mar kiváncsian varjuk a kepeket. Majd csak kitalaljuk a madarak faját.=) Melyik részén laksz Erdélynek? |
|
Előzmény:
 |
Cow77
2010-02-03 13:31:46
|
124
|
| Igen pont ma jöttem rá hogy nagyon képzavarban vagyok a fajokat illetően.Elkezdem majd képezni magam ezügyben,vagy naogy szívessen veszem ha tanácsokat tudtok adni ezügyben.Sajnos Magyarország legszebb részét vesztettük el,Erdély személyében.Ha valaki vonzódik a természethez akkor itt nap mint nap élményeket szerezhet.Pont két nappal ezelőtt fotóztam munkába menet egy általad említett baglyot.Sajnos csak 300mm-es obim van ezért nem lett tökéletes az eredmény.Mindenesetre eddig az egyik legnagyobb madár volt amit láttam.Bár a múlt évben lefotóztam egy (most már nem vagyok benne biztos hogy az :) ) sast.Annak felteszem majd a képét.Hááát nem volt kicsi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|