Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kezsu Creative Commons License 2010-02-03 13:39:39 126
Most mar kiváncsian varjuk a kepeket. Majd csak kitalaljuk a madarak faját.=)
Melyik részén laksz Erdélynek?
Előzmény:
Cow77 Creative Commons License 2010-02-03 13:31:46 124
Igen pont ma jöttem rá hogy nagyon képzavarban vagyok a fajokat illetően.Elkezdem majd képezni magam ezügyben,vagy naogy szívessen veszem ha tanácsokat tudtok adni ezügyben.Sajnos Magyarország legszebb részét vesztettük el,Erdély személyében.Ha valaki vonzódik a természethez akkor itt nap mint nap élményeket szerezhet.Pont két nappal ezelőtt fotóztam munkába menet egy általad említett baglyot.Sajnos csak 300mm-es obim van ezért nem lett tökéletes az eredmény.Mindenesetre eddig az egyik legnagyobb madár volt amit láttam.Bár a múlt évben lefotóztam egy (most már nem vagyok benne biztos hogy az :) ) sast.Annak felteszem majd a képét.Hááát nem volt kicsi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!