Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-03 08:50:44 116
De volt olyan napom, hogy szinte egész nap bent voltak a sasok 6-7 darab egyszerre...
Előzmény:
n80qd Creative Commons License 2010-02-03 08:48:49 115
Igen... még jó, hogy legalább volt 2-3 ölyv...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!