Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-03 08:45:46 111
Hmm, hmm... Igen, jó lenne... Én három alkalomból kétszer láttam sast... Az jónak mondható?
Előzmény:
NGabor Creative Commons License 2010-02-03 08:40:44 109
persze, csak ennyi pénzért már elvárható kellék lenne a sas

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!