|
|
|
|
 |
cdl1
2010-02-02 23:04:32
|
212
|
Keressétek meg Carvit, Ő használ ilyen obit. Dicsérik különben, ha nem kötelező a 2.8 fixen, jó választás. Bár árban ugyanott van, mint a 17-55 használtban, mindenki eldöntheti, mi a fontosabb Neki. Nagyot nem hibázik egyikkel sem. |
|
A hozzászólás:
 |
dizajner
2010-02-02 22:18:17
|
211
|
Ha találsz jó tesztet a 15-85-ről szívesen olvasnám, mert nekem egy 17-85 IS-em volt de az sajnos nem érdemli meg az objektív nevet. A canonnál azt mondták nekem, hogy lágy a képe, szerintem annak nem lágy volt hanem ÉLETLEN. Egy pár perc érvelés után a canonos emberke bevallotta, hogy hááát ez nem igazán profi kategória ne is várjak tőle sokat. Ezért lennék rettentő kíváncsi én is valaki olyannak az írására aki fogott már kézbe ebből az új verzióból 1et. itt találtam egy leírást: http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EF-S-15-85mm-f-3.5-5.6-IS-USM-Lens-Review.aspx |
|
Előzmény:
 |
BlackJr
2010-02-02 22:06:23
|
209
|
Hello Segítsetek pls. Régi álmom egy 17-40 obi, használtam párszor, tényleg baromi jó. Most szemezgetek egy 15-85 IS obival. Nagyon jó véleményeket is olvastam róla. Istenítették pl a képstabit benne. 17-40 egy kicsit szűk, de a rajzolata kárpótol viszont a 15-85-ről meg nincs tapasztalatom. 50D-vel használnám. Van valakinek mindkét obival, esetleg ilyen géppel tapasztalata? Előre is köszi:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|