Keresés

Részletes keresés

Voyager2007 Creative Commons License 2010-02-02 21:27:10 93
A csónakból jobb a kilátás.
Egyébként meg... van élet a pályázatokon túl is :)
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 21:18:11 88
Lehet Magyarországhoz csatolták, vagy fogják ? :D :D :D
A hozzászólás:
Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 21:11:20 86
Csak a szemmagasság ugye...
A mostani pályázatokon az összes Magyar sas(fotó) Norvég.
Előzmény:
Voyager2007 Creative Commons License 2010-02-02 21:01:16 85
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel.
Bár kétségtelenül látványosabb környezet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!