|
|
|
|
 |
Voyager2007
2010-02-02 21:27:10
|
93
|
A csónakból jobb a kilátás. Egyébként meg... van élet a pályázatokon túl is :) |
|
 |
n80qd
2010-02-02 21:18:11
|
88
|
| Lehet Magyarországhoz csatolták, vagy fogják ? :D :D :D |
|
A hozzászólás:
 |
Ca-non
2010-02-02 21:11:20
|
86
|
Csak a szemmagasság ugye... A mostani pályázatokon az összes Magyar sas(fotó) Norvég. |
|
Előzmény:
 |
Voyager2007
2010-02-02 21:01:16
|
85
|
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel. Bár kétségtelenül látványosabb környezet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|