Keresés

Részletes keresés

Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 21:11:20 86
Csak a szemmagasság ugye...
A mostani pályázatokon az összes Magyar sas(fotó) Norvég.
A hozzászólás:
Voyager2007 Creative Commons License 2010-02-02 21:01:16 85
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel.
Bár kétségtelenül látványosabb környezet.
Előzmény:
Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 20:36:15 78
Mostanában nem ez a divat. :(
Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!