Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010-02-02 20:42:10 81
Hmm.. lehet, de hogy a mirelitte halat szeretik az biztos :D
A hozzászólás:
mepisz Creative Commons License 2010-02-02 20:40:40 80

Libavadász koromra emlékeztet, ott fagyott ki a szemem, a libák meg messzire

elkerültek, ezekszerint a sasok domesztikáltak.

Előzmény:
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 20:28:14 77
Egen, ugy a  jó :D szem magasságből, mármint sas szem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!