|
|
|
|
 |
Voyager2007
2010-02-02 21:01:16
|
85
|
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel. Bár kétségtelenül látványosabb környezet. |
|
 |
n80qd
2010-02-02 20:38:35
|
79
|
| Szerintem a kedvemért nem fogják megemelni a lest :D :D :D :D Ja meg nem vagyok norvég sem :( |
|
A hozzászólás:
 |
Ca-non
2010-02-02 20:36:15
|
78
|
Mostanában nem ez a divat. :( Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat. |
|
Előzmény:
 |
n80qd
2010-02-02 20:28:14
|
77
|
| Egen, ugy a jó :D szem magasságből, mármint sas szem... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|