Keresés

Részletes keresés

Voyager2007 Creative Commons License 2010-02-02 21:01:16 85
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel.
Bár kétségtelenül látványosabb környezet.
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 20:38:35 79
Szerintem a kedvemért nem fogják megemelni a lest :D :D :D :D Ja meg nem vagyok norvég sem :(
A hozzászólás:
Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 20:36:15 78
Mostanában nem ez a divat. :(
Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat.
Előzmény:
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 20:28:14 77
Egen, ugy a  jó :D szem magasságből, mármint sas szem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!