|
|
|
|
 |
mepisz
2010-02-02 20:40:40
|
80
|
Libavadász koromra emlékeztet, ott fagyott ki a szemem, a libák meg messzire
elkerültek, ezekszerint a sasok domesztikáltak. |
|
 |
Ca-non
2010-02-02 20:36:15
|
78
|
Mostanában nem ez a divat. :( Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat. |
|
A hozzászólás:
 |
n80qd
2010-02-02 20:28:14
|
77
|
| Egen, ugy a jó :D szem magasságből, mármint sas szem... |
|
Előzmény:
 |
mepisz
2010-02-02 19:54:25
|
76
|
| A pincéből fotóztok a Hortobágyon ???????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|