Keresés

Részletes keresés

mepisz Creative Commons License 2010-02-02 20:40:40 80

Libavadász koromra emlékeztet, ott fagyott ki a szemem, a libák meg messzire

elkerültek, ezekszerint a sasok domesztikáltak.

Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 20:36:15 78
Mostanában nem ez a divat. :(
Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat.
A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 20:28:14 77
Egen, ugy a  jó :D szem magasságből, mármint sas szem...
Előzmény:
mepisz Creative Commons License 2010-02-02 19:54:25 76
A pincéből fotóztok a Hortobágyon ????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!