|
|
|
|
 |
Kezsu
2010-02-02 18:46:34
|
58
|
Sajnos nekem csak ez sikerult ezen a telen. Most meg mar nem vagyok otthon. Persze most van jo ido... Ha egy hetig kitartott volna barmikor a ho akkor lett volna nekunk is egy tuti lesunk sasra. De igy, hogy ket nap utan, eső, eső, meleg. Ez így mire beindulna már el is romlik.
sas |
|
 |
Ca-non
2010-02-02 18:41:02
|
55
|
| Halfotó nem jó? |
|
A hozzászólás:
 |
n80qd
2010-02-02 18:11:06
|
54
|
| Emberek? Senki másnak nincs sasos képe? Vagy nem érdeklödik a sas fotózás után???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|