Keresés

Részletes keresés

Kezsu Creative Commons License 2010-02-02 18:46:34 58
Sajnos nekem csak ez sikerult ezen a telen. Most meg mar nem vagyok otthon.
Persze most van jo ido...
Ha egy hetig kitartott volna barmikor a ho akkor lett volna nekunk is egy tuti lesunk sasra. De igy, hogy ket nap utan, eső, eső, meleg. Ez így mire beindulna már el is romlik.

sas
Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 18:42:12 56
Ca-non Creative Commons License 2010-02-02 18:41:02 55
Halfotó nem jó?
A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 18:11:06 54
Emberek? Senki másnak nincs sasos képe? Vagy nem érdeklödik a sas fotózás után????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!