Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010-02-02 07:53:40 53
Esetleg a jövőre való tekintettel, amikor is már nem lesz sas szezon, hanem egyéb madarak fotózhatók, lehetne inkább madár fotózás a Hortobágyon szerveződés topic... Mivel vannak nem csak sasos lesek, és oda is jobb többen menni...
A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-02 07:52:22 52
Hogy fotózhatoak legyenek... Lásd a topic leírásában...
Előzmény:
rollin46 Creative Commons License 2010-02-01 21:44:30 47
és ők miért csalogatják oda? megjelölni? számolni? megfigyelni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!