|
|
|
|
 |
n80qd
2010-02-02 07:53:40
|
53
|
| Esetleg a jövőre való tekintettel, amikor is már nem lesz sas szezon, hanem egyéb madarak fotózhatók, lehetne inkább madár fotózás a Hortobágyon szerveződés topic... Mivel vannak nem csak sasos lesek, és oda is jobb többen menni... |
|
A hozzászólás:
 |
n80qd
2010-02-02 07:52:22
|
52
|
| Hogy fotózhatoak legyenek... Lásd a topic leírásában... |
|
Előzmény:
 |
rollin46
2010-02-01 21:44:30
|
47
|
| és ők miért csalogatják oda? megjelölni? számolni? megfigyelni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|