Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010-02-02 07:52:22 52
Hogy fotózhatoak legyenek... Lásd a topic leírásában...
A hozzászólás:
rollin46 Creative Commons License 2010-02-01 21:44:30 47
és ők miért csalogatják oda? megjelölni? számolni? megfigyelni?
Előzmény:
n80qd Creative Commons License 2010-02-01 21:01:55 40
Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!