Keresés

Részletes keresés

rollin46 Creative Commons License 2010-02-01 21:44:30 47
és ők miért csalogatják oda? megjelölni? számolni? megfigyelni?
A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-01 21:01:55 40
Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen!
Előzmény:
rollin46 Creative Commons License 2010-02-01 20:10:36 38
lenne egy kérdésem:
milyen dögökkel csalogatod oda a nagymadarakat? hallal?
mit szeret még ez a csodás madár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!