|
|
|
|
 |
n80qd
2010-02-01 21:01:55
|
40
|
| Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen! |
|
 |
Kezsu
2010-02-01 21:00:42
|
39
|
Barmit ami hús.. Dögön szinte mindegy neki. Élve már egy kicsit helyspecifikusabb a választasa.
|
|
A hozzászólás:
 |
rollin46
2010-02-01 20:10:36
|
38
|
lenne egy kérdésem: milyen dögökkel csalogatod oda a nagymadarakat? hallal? mit szeret még ez a csodás madár? |
|
Előzmény:
 |
n80qd
2010-02-01 18:34:43
|
35
|
| Aha... Tényleg a saját les hogy megy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|