Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010-02-01 21:01:55 40
Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen!
Kezsu Creative Commons License 2010-02-01 21:00:42 39
Barmit ami hús..
Dögön szinte mindegy neki. Élve már egy kicsit helyspecifikusabb a választasa.
A hozzászólás:
rollin46 Creative Commons License 2010-02-01 20:10:36 38
lenne egy kérdésem:
milyen dögökkel csalogatod oda a nagymadarakat? hallal?
mit szeret még ez a csodás madár?
Előzmény:
n80qd Creative Commons License 2010-02-01 18:34:43 35
Aha... Tényleg a saját les hogy megy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!