Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010-02-01 16:25:30 26
Mármint sas fotózás közben... Ha nem sast fényképezek más madarat is szoktam látni ám :D  Lásd itt.
A hozzászólás:
n80qd Creative Commons License 2010-02-01 16:23:17 25
De lehet még létni dolmányos / vetési  (esetleg kormos) varjú mellett, akár hollót is és csókát is. Én láttam seregélyt is... Már csak a változatosság miatt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!