|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2010-02-01 12:14:43
|
1867
|
Ennyi kell időnként :-) Isten éltesse a kisöregedet még sokáig!
|
|
A hozzászólás:
 |
teglamiki
2010-02-01 12:02:21
|
1866
|
Bevallom tegnap rossz passzban voltam, állandóan azt akarja, hogy vele foglalkozzak, de azért más dolgom is van, hozzávágtam egy (tiszta) portörlő rongyot. Erre bemutatott egy fintort és aznap többet nem láttam, a radiátoron duzzogott ... |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2010-01-04 15:24:55
|
1854
|
További jó egészséget kívánok a kisöregeidnek! Olyan jó látni, hogy valaki ennyi gondoskodással, szeretettel veszi körül a cicáit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|