Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2010-02-01 12:14:43 1867
Ennyi kell időnként :-)
Isten éltesse a kisöregedet még sokáig!
A hozzászólás:
teglamiki Creative Commons License 2010-02-01 12:02:21 1866

Bevallom tegnap rossz passzban voltam, állandóan azt akarja, hogy vele foglalkozzak, de azért más dolgom is van, hozzávágtam egy (tiszta) portörlő rongyot. Erre bemutatott egy fintort és aznap többet nem láttam, a radiátoron duzzogott ...

Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2010-01-04 15:24:55 1854
További jó egészséget kívánok a kisöregeidnek!
Olyan jó látni, hogy valaki ennyi gondoskodással, szeretettel veszi körül a cicáit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!