Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2010-01-28 20:37:17 771
Eszem megáll... mondjuk én lemaradtam Veled kapcsolatban a Mediterránnál, jól emlékszem, ugye? Ez az 'új' ház új építésű is, vagy csak a ti szempontotokból új?
Előzmény:
Laja73 Creative Commons License 2010-01-27 20:11:45 767
Gratulálunk! :))
Az én ügyemhez (nem áthallás, ott nem a hangszigetelés, hanem a lakás is eltűnt :)) 8 év kellett de megnyertem. Viszont behajthatatlan, remélem nálatok legalább ez a probléma nem jelentkezik, létezik még a cég, nem csak papíron.

Ja, egy éve lakunk az új házban, de az áthallás itt páratlanul erős...már csak röhögök :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!