|
|
|
|
 |
Szeplák
2010-01-28 19:07:25
|
944
|
Köszi! Most úgy tűnik sikerült valamennyire visszaszorítani őket.Kinagyítottam a tavacskát a terráriumban és így már megvannak benne a halak,amik leeszegetik a kis férgeket. |
|
A hozzászólás:
 |
Xafi
2010-01-27 19:13:41
|
943
|
Szia Szeplák!
Ha megoldható, helyezd át az állatkákat egy másik terkóba, és hagyd a földet kiszáradni. Maguktól eltűnnek...csak macerás, főleg a növények és a klíma miatt. Cserepes növényeknél is előjönnek, olyankor hagyni kell a föld tetejét kiszáradni, és alulról kell öntözni. Sajnos a földcsere is csak akkor hatásos, ha mindenhonnan el lehet távolítani...vegyszerekkel meg nem szabad, erősen mérgezőek a talajfertőtlenítők...szóval nehéz ügy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|