Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2010-01-28 19:07:25 944
Köszi!
Most úgy tűnik sikerült valamennyire visszaszorítani őket.Kinagyítottam a tavacskát a terráriumban és így már megvannak benne a halak,amik leeszegetik a kis férgeket.
A hozzászólás:
Xafi Creative Commons License 2010-01-27 19:13:41 943
Szia Szeplák!

Ha megoldható, helyezd át az állatkákat egy másik terkóba, és hagyd a földet kiszáradni. Maguktól eltűnnek...csak macerás, főleg a növények és a klíma miatt. Cserepes növényeknél is előjönnek, olyankor hagyni kell a föld tetejét kiszáradni, és alulról kell öntözni.
Sajnos a földcsere is csak akkor hatásos, ha mindenhonnan el lehet távolítani...vegyszerekkel meg nem szabad, erősen mérgezőek a talajfertőtlenítők...szóval nehéz ügy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!